Sat. Oct 1st, 2022
Amineh Kakabaveh Familj
Amineh Kakabaveh Familj

Amineh Kakabaveh Familj /\ Amineh Kakabaveh to szwedzka, niezależna polityka urodzona w Kurdach. Przez ponad dwie dekady była członkiem kurdyjskiej partyzantki Komala w Iranie i uciekła do Szwecji, gdy miała zaledwie 19 lat.


W mieście Saqqez w Iranie urodziło się jej siedmioro dzieci.Pracowała jako dziecko, aby pomóc utrzymać rodzinę.


W wieku trzynastu lat zaciągnęła się do irańskiej kurdyjskiej Komali, gdzie jej rówieśnicy uczyli ją jako wojownika partyzanckiego.


Wzięcie na siebie odpowiedzialności i znoszenie wyzwań życia w górach uczyniło ją bardziej dojrzałą osobą. Następnie uciekła do Szwecji przez Turcję i Grecję.

Jako nastolatka uciekła do Szwecji, gdzie w ciągu dnia pracowała jako pokojówka, a wieczorami chodziła do szkoły. Uzyskał tytuł magistra filozofii i nauk społecznych na Uniwersytecie Sztokholmskim.


Według Expressen z zeszłego roku kilku ginekologów z prywatnej Ultragyn w Sophiahemmet w Sztokholmie zarabia więcej za mniejsze zabiegi.

Statystyki Landstinget pokazały również, że jego lekarze, w porównaniu z lekarzami z innych klinik, konsekwentnie nie wyłapali niczego, co powinno być oznaczone jako potencjalnie niebezpieczne podczas zabiegów tittoplastyki.

Dodatkowym problemem było użycie tgärdskoders do większej wymiany landstingetów niż inne placówki medyczne.

Ultragyn zgodził się zapłacić milion dolarów restytucji po tym, jak sztokholmskie lądowanie rozpoczęło śledztwo i zażądało, aby Ultragyn restytuował milion dolarów w niezarejestrowanym biznesie.

Pojawiła się nowa krytyka. W środę kliniken skontaktował się z Amineh Kakabaveh, członkinią opozycji, w celu uzyskania jej vänstra äggstock skrapad. Hevdar, skarbie, pozbyła się kirurgisktu. Sidła.

Jednak historia zaczyna się dokładnie w tym samym momencie.Amineh Kakabaveh ujawniła, że ​​najpierw zwróciła się o pomoc do ginekologa na skurcze menstruacyjne i zespół napięcia przedmiesiączkowego.

Amineh Kakabaveh Familj

Po locie na Ultragyn w Odenplan, kilka tygodni później miała uppföljningsbesök. W tym miejscu dowiedziała się, że u jednego z jej aggstockar rozwinął się cystor. W styczniu tego roku udzieliła odpowiedzi uzupełniającej po kolejnym miesiącu.

Urósł o dwa milimetry i nie dało się go usunąć. Według Amineh Kakabaveh, osoby, która powiedziała mu, że może być w ciąży do końca życia.

To był powód, dla którego chciałem znaleźć lekarza, który mógłby mnie operować i powiedzieć mu, że mogę chcieć mieć dzieci i że szanse na to są niewielkie, jeśli usunie jeden, mówi kobieta.

Amineh Kakabaveh z Odenplans OU został tym razem skierowany do Sophiahemmet po tym, jak zarekomendowano odrobiną vänster äggstock.

Po omwalu Kakabaveha Etzler poinformował kierownictwo V, że sprawy ulegną poprawie i będą mogli wstrzymać oddech.

Realistycznie rzecz biorąc, sytuacja dramatycznie się pogorszyła. Ponieważ Amineh był nieobecny na spotkaniach przez ostatni rok i nadal dąży z nami do przodu, nasz dyrektor generalny uważa, że ​​teraz możliwe jest znalezienie rozwiązania problemu.

W oczach Arona Etzlera Kakabaveh krąży stare oskarżenia o uwolnienie od grupy parlamentarnej i stare zarzuty o zgon premiera z powodu seksizmu. Oznacza to, że nie płaci składki, którą każdy członek V jest zobowiązany wnieść.

Nie chcemy, żeby Kakabaveh siedziała kvar w pozycji, jaką ma do narwarandy, jeśli zrywa z riksdagenem.

Przez długi czas powstawał scenariusz, w którym narwaro Amineh Kakabaveh w grupie było dopuszczalne. W dzisiejszym świecie nie ma już miejsca na sceptycyzm czy sceptycyzm.

Odmówiła rezygnacji z tych przedmiotów, co było poważnym niepowodzeniem.

Kilka godzin po rezygnacji V-lidera Amineh Kakabaveh stało się jasne, że zdecydowała się już opuścić partię. Kilka tygodni wcześniej napisała SVT:S Min sanning w vekan. Program będzie dostępny online 3 września.

Amineh Kakabaveh często odwoływał się do sporu między stronami zamieszanymi w jego wewnętrzne pogawędki.

Amineh Kakabaveh Familj
Amineh Kakabaveh Familj

Odmówiła rezygnacji z tych przedmiotów, co było poważnym niepowodzeniem.Kilka godzin po rezygnacji V-lidera Amineh Kakabaveh stało się jasne, że zdecydowała się już opuścić partię.

Kilka tygodni wcześniej napisała SVT:S Min sanning w vekan. Program będzie dostępny online 3 września.

Amineh Kakabaveh często odwoływał się do sporu między stronami zamieszanymi w jego wewnętrzne pogawędki. Jej artykuł w Aftonbladet 2017 stwierdzał: Nudny smak annat.

„Latem 2015 napisałem esej o moralnym prowadzeniu policji w innych krajach i o tym, jak ogranicza ono życie młodych ludzi i kobiet”.

W wyniku publikacji tego artykułu znalazłem się w niezręcznej sytuacji z liderem mojej partii , który skarcił mnie za chęć spridy lögnera.

Jednak krytyka opierała się na fakcie, że w ciągu kilku minut od odkrycia błędu związanego z hemską usunęła wideo i kilkakrotnie umyła się.

Pomimo tego, że publicznie przeprosiła za rozpowszechnianie w Internecie obraźliwego rasowo klipu, niekoniecznie tak jest.

Aron Etzler, sekretarz partii, odkrył, że grupa i Amineh nie mają jasnego zrozumienia, co się dzieje.

Przeciw niemu powstał Hedersbaserat Vld. Inte? Włączenie poparcia Amineha dla ideologii politycznej opartej na szkołach jako „slöjaförbud”, jako że V-przywódcy stoją obecnie na lub w pobliżu, „przykleiło” mnie.

Liberalna Liga Młodzieży chce współpracować z „pierwszą na świecie administracją kobiet”, aby zrobić coś więcej niż tylko „przestudiować” termin.

Byli już w zamieci śnieżnej. Pacjenci powinni umówić się na wizytę u vänsterpartist Amineh Kakabaveh Ultragyn ze szpitala Sophia, aby usunąć jego wysoki poziom podłości.

Ze względu na szansę, że można mieć dzieci, Bortsett sprawia, że ​​czuję się, jakbym została podrapana i szarpnięta. Amineh Kakabaveh twierdzi, że nie należy zachowywać się w ten sposób w stosunku do innych ludzi.

Expressen avslöjad at vissa läkare w prywatnej Ultragyn w sztokholmskim Sophiahemmet powinno otrzymać większe wynagrodzenie za bardziej złożone operacje, które przeprowadzają.

Statystyki landstinget pokazały również, że ich lekarze, przy udziale wszystkich klinik, nigdy nie znaleźli niczego, czego potrzebowali podczas pierwszych operacji, mimo że potrzebowali ogólnej pomocy kirurgiskiej.

Ponadto wspomniano o częściej używanym tgärdskoder, który zapewnia większą ersättning z landstinget niż inny kliniker.

Po dochodzeniu przeprowadzonym przez Expressena, sztokholmski szturmowiec poradził, by przeprowadzić dochodzenie i zażądał, aby Ultragyn zapłacił miliony dolarów grzywien za fałszywie zgłoszone wykroczenia.

Wkrótce będzie więcej krytyki. Amineh Kakabaveh, prominentna członkini Vänsterpartist riksdagsledamoten, następnego dnia odwiedziła klinikę, aby ogolić pęcherz, ponieważ cierpiała na torbiel.

Wyjaśnia, że ​​w tym miejscu znaleziono högra helt bortopererad.Historię 2016 roku rozpoczynamy w październiku.

Wszystko zaczęło się, kiedy poszłam do ginekologa, bo miałam kłopoty z cyklem menstruacyjnym i PMS, wspomina Amineh Kakabaveh.

Po wysłaniu wiadomości do Odenplans Ultragyn otrzymał wiadomość, że nadszedł dzień badania. Odkryła, że ​​ma cysty na jednym z aggstocków. Po miesiącu, w styczniu 2017 roku, podjęła drugie poszukiwania.

Zauważyłem, że urósł o dwa milimetry i dobrze byłoby się go pozbyć. – Amineh Kakabaveh mówi mi, że mężczyzna może teraz mieć dzieci.

Amineh Kakabaveh Familj
Amineh Kakabaveh Familj