Wed. Sep 28th, 2022
Carin Hjulström Barn
Carin Hjulström Barn

Carin Hjulström Barn /\ Carin Hjulström wychowała się w dzielnicy rgryte w Göteborgu. Ulla Söderdal Hjulström i jej brat Filip są zarówno deskorolkami, jak i członkami zarządu organizacji.

Niklas Hjulström jest bratem Hennesa. Hon był pomocnikiem Stefana Livha od 1990 do 2007 roku.

W julkalenderze Radion Frida och farfar zagrała główną rolę jako 12-letnia dziewczynka. W liceum uczęszczała na lekcje przyrodnicze.

Ona i jej brat Niklas Hjulström przeprowadzili się do domu po skilsmässan rodziców. Art, który zadebiutował w 1982 roku w Rock-SM, obejmował tych członków, jednak nie znaleźli się w pierwszej trójce. Rockgruppen Europe została rozwiązana.


W rezultacie Carin Hjulström uczęszczała zarówno do szkoły dziennikarskiej, jak i do szkoły prawniczej, a także uczęszczała na zajęcia w obu instytucjach.

Między innymi odeszła z dziennikarstwa i w przeszłości pracowała jako reporterka dla Göteborgs-Tidningen i Aftonbladet. Pracowała jako producent telewizyjny w programie muzycznym Gig od 1987 do 1989.

Jako kontynuacja Fredagsexter (1989), Melodifestivalen (1990), Mun över bord (z Moder Svea), Hon & Han (z Paolo Roberto), Carin (z C) i TV-huset (z Carin 21:30), Hon wyprodukował wiele innych programów telewizyjnych.

Hon pracował również dla firmy produkcyjnej MTV jako programista, scenarzysta i menedżer informacji. Tam dostała inspirację do obejrzenia szwedzkiego dramatu Sjätte dagen. Hon har också stått på scenen I föreställningen Fredag ​​varje dag och sjungit egna låtar.

Carin Hjulström lanserade sin debiutancki roman Finowie inte na kartach w bokmässan hosten 2009.

Carin Hjulström Barn


När Carin Hjulström hade tröttnat på singellivet gick hon metodiskt tillväga. Det blev många fikastunder med okända män. Mężczyźni efter 100 koppar kaffe såg det ut som att det “bara” skulle bli ett par kloka böcker. Då slog kärleken do.

Carin Hjulström var stjärnprogramledare på SVT I mer än 20 år. Program Carin 21:30 miał fina tittarsiffror, pełny budżet i fikcyjne opinie o biustonoszu i recensioner.

Men plötsligt 2008 laduje programt ner, kontraktet gick ut och sedan blev det “dödstyst”. Vad var det egentligen som hände, varför slutade hon så tvärt på SVT?

– Jo, den där frågan har både jag och de som stoppar mig på stan ställt många gånger. Jag vet fortfarande inte varför.

Och eftersom det har bytts en hel del chef är det svårt att veta vems beslut det var. Jag fick aldrig någon förklaring. Det märkliga är att manliga programledare får fortsätta att åldras I rutan, medan kvinnorna fasas ut.

Trots att Carin pod de senaste tio åren främst livnärt sig som dziennikarz radiowy, krönikör och författare förknippas hon fortfarande av många med tv.

Och frågorna om varför hon inte längre syns I rutan fortsätter att komma.

– Det har varit svårt att svara, för jag har inte vetat vad jag ska säga. Särskilt absurt blir det ju när det hela tiden har återkommit att SVT skriker efter kvinnliga programledare och ledningen uttalar sig om att kvinnorna inte vill.

Var har de fått det ifrån? Men Carin stortrivs med sitt liv som det ser ut nu och det finns många fördelar med frilanslivet.

Carin Hjulström Barn
Carin Hjulström Barn
  • To przywilej robić na drutach i pływać lub chodzić po lesie, jeśli jest ładna pogoda. I unikam czasu podróży i bezsensownych spotkań – mówi Carin.

Chociaż przyznaje, że może przegapić ten natychmiastowy kopniak, który pociąga za sobą transmisja na żywo w telewizji.

To wyjątkowe uczucie, wydobyć z gości to, co najlepsze podczas transmisji na żywo. I oczywiście mogę tęsknić za kolegami, przyznaje Carin.

Carin jest teraz na bieżąco ze swoją pierwszą książką dla dzieci. Pierwszy człowiek na świecie to opowieść o pochodzeniu ludzkości w Afryce.

Od dzieciństwa pochodzenie rasy ludzkiej ma we mnie magiczną atrakcję. Uwielbiałem historie Barna Hedenhös i zawsze fascynowali mnie ludzie, którzy żyją blisko natury. Szczególnie podobała mi się seria Kalahari Lasse Berga, mówi Carin.

Ale to była długa droga do opublikowania książki. Została odrzucona przez wydawcę książek, zarówno raz, jak i dwa razy.

Praca z tak utalentowanym ilustratorem jak Anders Nyberg była fantastyczną zabawą. Książka stała się niesamowicie ładna i czuję się naprawdę dumna.

Książka skierowana jest do dzieci w wieku 3-6 lat, ale według Carin sprawdza się również dla starszych dzieci i dorosłych. Historia rozciąga się od czasów przed Wielkim Wybuchem i kończy się w teraźniejszości.

Carin przeszła już długą drogę w swoim kolejnym projekcie pisarskim, serialu detektywistycznym, którego akcja rozgrywa się w wiosce Säbyholm, w której mieszka.

Będzie kontynuować pisanie powieści, ale też marzy o robieniu filmów lub seriali o swoich opowiadaniach.

Carin opublikowała wcześniej pięć książek o powieściopisarzu Fridzie Fors. W Lust and Longing Carin odnosi się do naszego związku z pożądaniem i seksualnością.

Uważa, że ​​chociaż ludzie rozmawiają dziś o seksie bardziej otwarcie, nadal trudno jest poważnie mówić o tym, jak seksualność wpływa na nasze relacje.

Opisuje, jak tęsknota za bliskością, kontaktem cielesnym i miłością jest w nas ludziach fundamentalna, a jednak w jakiś dziwny sposób zracjonalizowaliśmy przestrzeń do rozwijania tej części naszego życia.

Staramy się być lepsi w pracy, być dobrymi rodzicami, mieć ładne domy, ale to, jak właściwie to mamy we wspólnym pożyciu, wciąż pozostaje w cieniu.

Myślę, że temat nadal jest tematem tabu, ponieważ dotyczy odsłaniania się. Na przykład mężczyźnie lub kobiecie nie jest łatwo wytłumaczyć, że nagle nie czują się jak ich partner.

Carin Hjulström Barn
Carin Hjulström Barn