Sun. Oct 2nd, 2022
Johanna Möllers Barn ålder
Johanna Möllers Barn ålder

Johanna Möllers Barn ålder /\ Johanna Möller i Mohammad Rajabi, para pojkvänner, została znaleziona martwi razem. Teraz jej syn opowiada jej o swoim związku z matką i ojcem, a także o czasach poprzedzających i następujących po ich śmierci.


“Johanna Möller – najbardziej znienawidzona kobieta w Szwecji” zdobyła 13 stycznia nagrodę Viaplay dla najlepszego filmu dokumentalnego.


Arboga sommarstuga została sfałszowana 3 sierpnia 2016 r. przez agencję policyjną. W okolicy znaleziono martwego 68-letniego mężczyznę, a jego żona, która sama uruchomiła alarm SOS, pobiegła z wołaniem o pomoc.

Następnie własna kropka pary Johanna Möller i Mohammad Rajabi czytali na głos, a obaj ścięli sobie głowy za morderstwo i morderstwo. Dowiedz się więcej o nadużyciach prawnych tutaj.

Jednak w nowym serialu dokumentalnym „Johanna Möller – najbardziej znienawidzona kobieta w Szwecji”, którego premiera odbyła się 13 stycznia na Viaplay, ujawnia się prawda o tym, jak Arbogakvinnan otrzymał sprawiedliwy werdykt.

W serialu dokumentalnym poznajemy Julię, siostrę Johanny Möller, która opowiada nam, jak to jest być siostrą Arbopakvinnana.

Ze względu na niewielkie rozmiary miasta, w którym mieszkam, może to być dla mnie nie lada wyzwanie. Wiele osób od razu do mnie podchodzi i uważają, że jestem zadziwiająca.

Inni chcą być traktowani tak, jakby naprawdę nic nie wiedzieli. Möller była przez nią postrzegana zarówno jako mama stöttande, jak i omtänksam, a także była matką, która połączyła swoją rodzinę.

Przed śmiercią i późniejszym śledztwem Johanna Möller pracowała jako socialsekreterare, a jesienią 2015 roku uruchomiła lot-boende. Według dottern dom został z tego powodu przemianowany na „rodzinny biznes”.

Jednym z tych, którzy zgłosili się na ochotnika, był David Möller, syn Davida, który pojawia się w serialu dokumentalnym i opowiada o tym, jak gotował, sprzątał i uczył innych członków załogi mówić po szwedzku.

Jednak jeden z afgańskich lotników, Daribland Mohammad Rajabi, przybył jako pierwszy, wylatując z domu i zmierzając do Johanny Möller – coś, co wywołało natychmiastową reakcję ze strony rodziny, według kropkowanej Julii. Żadnemu z nas to nie wyglądało dobrze.

Hon usiadła w małym zakamarku z rękami na biodrach. Jättestor i matka kilkorga dzieci, myślę, że trudno będzie też sprowadzić dzieci afgańskie. Mormor, morfar i większość mieli inne perspektywy niż mama, podobnie jak inni większość.

Rodzina była w stanie nieładu. Johanna Möller i Mohammad Rajabi mieli związek, zanim rodzina zdała sobie z tego sprawę, co wywołało sceptycyzm Davida

.Był jedynym powodem, dla którego udało mi się wstać z łóżka. Wierzę, że moja matka nie była pierwszą kobietą na świecie.

We wszystkich przypadkach była fyrtio plus i towarzyszyła jej bardzo młoda osoba… W filmie dokumentalnym opisuje, jak wiele osób bało się ogonbrynenu.

W następstwie morderstwa i stosu pogrzebowego David opowiada myśli, które miał, gdy stał obok ciała jednego ze swoich zmarłych, który zapytał, czy został uwięziony w tym incydencie.

Świeciło się światło i mogłem mówić. Też tam byłem.Jako córka Aki Paasili, Felicia Nestler była obecna z Johanną Möller.

Ale w kontekście letniej tragedii zabito również Johannę Möller za swoją rolę w śmierci męża Aki Paasili, który niedawno przybył na miejsce zbrodni.

Został znaleziony martwy w wodzie w sommarstudze rodziny Möller w 2015 roku, gdzie zaledwie rok wcześniej jego rodzice zostali zaatakowani.

Początkowo wydawało się, że to tajemnicze pijaństwo, które wzbudziło zainteresowanie policji.

Johanna Möllers Barn ålder
Johanna Möllers Barn ålder

Możesz przeczytać więcej o śmierci Aki Paasili, klikając tutaj.Arbogafallet to jedna z najbardziej znanych zgonów w szwedzkiej historii.

Córka Johanny Möller jest teraz gotowa do rozmowy o pikantnej śmierci.Wszystko było w stanie chaosu. Wydaje mi się, że udało mi się wyrwać z tego dżemu. W filmie dokumentalnym „Johanna Möller

Sveriges mest hatade kvinna” Julia mówi, że „alla var nog in chock”. 3 sierpnia 2016 roku sommarstuga pod Arbogą była larmas polis. We wczesnych godzinach rannych natknąłem się na ciała 68-letniego mężczyzny i ciężko rannej kobiety.

W Trondheim w Norwegii, niecały miesiąc temu, 46-letnia Johanna Möller i jej 23-letni chłopak Mohammad Rajabi zostali aresztowani pod zarzutem morderstwa i przestępstw związanych z morderstwem.

Johanna Möller zmarła 21 sierpnia 2017 roku po długiej walce z rakiem, która rozpoczęła się wraz ze śmiercią jej dziadka ze strony ojca. Mohammad Rajabi został skazany na 14 lat więzienia za morderstwo i usiłowanie zabójstwa.

Oprócz tingsrätten Johanna Möller jest również oskarżona o zamordowanie własnego dziecka, które zostało znalezione martwe w wodzie poza wiosną 2015 roku.

Za śmierć Johanny Möller w piekarni, hovrätten friade senare, ale jest to tajemnica dotycząca królestwa tingsrättdomen . Aki Paasilasa zrobiła Felicia Nestler w P1 w poniedziałek, 4 lipca.

Hon opowiada historię śmierci ojca „po raz pierwszy i ostatni”.Kiedy moja matka została aresztowana, zostałem zmuszony do ucieczki do Norwegii i odnalezienia mojego smsyskonu, mojej tvillingarny. Minęło pół godziny, zanim zacząłem badać, co się z nią stało.

Johanna Möller została skazana na dożywocie za zabójstwo jej ojca Görana Möllera i usiłowanie zabójstwa jej matki Anki. Tegoroczna Arboga Sommar zakończyła się bez brot w letniej studze przodków.

Mohammad Rajabi, jej dvarande pojkvän, otrzymał od niej rozkaz wykonania noża.Möller zostanie dziś aresztowany w Ystad za udział w kvinnofängelse.

Po raz pierwszy ujawniono w serialu dokumentalnym „Johanna Möller – najbardziej znienawidzona kobieta w Szwecji”, że dzieciom Möllera powiedziano, jak to było mieć „Arbopakvinnan” za matkę.

Kiedy Johanna Möller, absolwentka socjologii, założyła w 2015 roku spółdzielnię muchową „Pangelius familjehemsvrd”, w przedsięwzięcie zaangażowała się cała rodzina.

Julia i David opisują to tak, jakby była to praca, o której myśleli — we wszystkich przypadkach do początku.

Afgańczycy flektingpojkarna, tacy jak Mohammad Rajabi, zmienili swoje relacje z dziećmi, kiedy przybyły one do rodzinnego domu.

Johanna Möllers Barn ålder

Możesz dowiedzieć się więcej o bieżącej działalności Felicji Nestler – po śmierci jej dziadka ze strony ojca, Aki Paasili – odwiedzając ten link.

Johanna Möller, mieszkanka Västmanland, została nazwana w mediach „Arboga-kvinnan” za swoją rolę w katastrofie w Arbogafallet. W annałach szwedzkiej historii Fallet ugruntowała się już jako jedna z najbardziej znanych i podziwianych ofiar.

„Johanna Möller – najbardziej znienawidzona kobieta w Szwecji” opowiada historię życia dwojga jej dzieci po jej śmierci w nowym serialu dokumentalnym Viaplay. Dla Julii może być trochę trudno zostać rozpoznanym w jej domu jako kropka Johanny Möller.

W małym miasteczku wszyscy znają się nawzajem. Wiele osób przyjeżdża od razu, co uważam za wspaniałe.

Andra stara się wyglądać, jakby nie wiedziały, co robią, mówi Julia w programie. Johana Möller została opisana przez Julię jako dobra matka, ponieważ była miła i opiekuńcza.

Ona i jej matka były oboje w „ryggraden”. To oni podeszli na odległość ramienia od nas.

När Johanna Möller och Mohammad Rajabi greps I Trondheim hade hon svårt att ta in vad som hade hänt.

Johanna Möllers Barn ålder
Johanna Möllers Barn ålder