Sun. Oct 2nd, 2022
Arne Hegerfors Barn
Arne Hegerfors Barn

Arne Hegerfors Barn /\ Arne Heger jest jednym z naszych najpopularniejszych i najbardziej znanych komentatorów telewizyjnych.

W wywiadzie dla SportExpressen legendaren opowiada o swojej głębokiej pasji, nowym życiu po wszystkich zmianach i więzi z siostrą Kerstin.Heger fors fyllde ma 78 lat na początku lipca i od tego czasu wielu ludzi jest emerytem.

Hjärtinfarkt, udar mózgu i choroby serca były prezentowane w programach telewizyjnych w ciągu ostatnich czterech lat.

Jego życie zostało zmienione przez sjukdomarnę.Zawsze trzymam swój numer jak najbliżej piersi – mówi Arne Hegerfors.

Coronaviruset dał mi grypę. Fakt, że zawsze jestem blisko, był w tych czasach zaletą. Więc mogę śmiało powiedzieć, że niedługo wyjeżdżam.

Ponieważ moje myślenie jest wadliwe, potrzebuję miecza świetlnego. Nie mogę przestać o tym myśleć.W jakim stopniu na twoje życie wpłynęły dziwne okoliczności, w które zostałeś wepchnięty?

Obecnie wydaje się, że jest to bardziej annorlunda niż w przeszłości. Mój brat Kerstin i mój syn Björn bardzo mi pomogli w tym przedsięwzięciu.

Decyzja Björna o pozostaniu w domu to dla mnie dobra wiadomość. Śpiewa dużo muzyki i ogląda dużo telewizji. Björn pomógł mi słuchać muzyki, dzięki czemu mogę skupić się na tym, czego chcę. Mam gdzieś ukrytą masę płyt LP i CD.

Zawsze byłem chytry. Mimo że Roxette i Abba to dwa największe zespoły, trudno wskazać, który z nich jest najlepszy. Pod wieloma względami są doskonałe.

Mój dobry wujek Björn Skifs nie jest tak tępy, jak się wydaje. Zawsze o czymś myśli i dzwoni telefonem. On jest bardzo taki. Kiedy w 1987 roku rozpoczęliśmy pracę nad programem telewizyjnym „Kryzz”, zostaliśmy uwięzieni.

W tym momencie nawiązaliśmy ze sobą kontakt. Wszystko jest możliwe. Obecnie grane są klasyczne hity z lat 90. Od Billy’ego Joela, przez Elvisa Presleya, po Abbę, wszystko jest możliwe.

Jestem wielkim fanem Eltona Johna. Kiedy spacerowaliśmy z Kerstin, słyszeliśmy dużo piosenki Johna Mayera „Your Song”. Pomaga mi w każdym aspekcie mojego życia.

Byliśmy zmuszeni przeczołgać się przez krzaki. Kerstin pochodzi z Bollnäs, wcześniej pracowała jako dyrektor gimnastyki.Przybyli w 1978 r. i wyjechali 27 sierpnia 1983 r.

Arne i Kerstin Hegerfors mieszkają w domu z dwójką małych dzieci. Björn ma trzydzieści dwa lata, a Anna jest starsza o trzy dekady.

– Mam też siostrę z poprzedniej aktenskap. – Nazywa się Susanna i ma 48 lat – mówi Arne Hegerfors.

Kiedy podszedł do Kerstin, był już darem.Gunilla, moja kuzynka pierwszego stopnia, zmarła na raka w 1985 roku, mówi Arne.Dostał pracę w dzielnicy Majorna w centrum Göteborga.

Torsten był historykiem literatury, a matka jego córki naukowcem w dziedzinie filozofii. Sture, czteroletni pradziadek Arnesa, był powolnym mówcą, który w końcu się poddał.

Mój ojciec i ja mieliśmy skomplikowane relacje z innymi dziećmi. Były wśród nich osoby z dziećmi, które potrafiły czytać dobre tytuły jako pomysłodawcy i prawnicy.

Mamie trudno było pogodzić się z tym, że byłem oczarowany leniuchowaniem i zacząłem pracować w radiu w Göteborgu. Pappa chciał, żebym ja i mój brat więcej czytali i kształcili się.

Arne Hegerfors Barn

Han nie chciał wierzyć, że porzucimy nasze zajęcia sportowe i akademickie. Tato skoncentrował mnie na szkolnych kolorach, ale byłem scholtrött i pospiesznie wycofałem się do egzaminu.

Kiedy Arne Hegerfors został przeniesiony do SVT-sport w Sztokholmie w 1969, pracował w radiu w Göteborgu.

Dla mnie to Lars-Gunnar Björklund otworzył drzwi. Najpierw w radiu, potem w telewizji. Nie miałem powodu jechać, ale Lars-tone Gunnar powiedział mi, że najlepiej zadzwonić do SVT.

Arne Hegerfors mówi, że był dla niego mentorem, przyjacielem, a nawet rodzicem. Był moim przyjacielem, o którym mogłem czytać.

Lundgren Björklund zmarł w listopadzie 2013 roku w wieku 65 lat po przedłużającej się chorobie.

Arne Hegerfors był jednym z najbardziej znanych komentatorów i gospodarzy programu SVT w tym okresie.

Zarówno Svenska Fotbollförbundet, jak i Svenska Ishockeyförbundet zadzwoniły do ​​SVT-sporten przed lądowaniem samolotów i obawiały się, że Heger Fors może odpowiedzieć.

Arne Hegerfors Barn
Arne Hegerfors Barn
  • owałem przy prawie wszystkich audycjach, które dobrze sprawdziły się w Szwecji. Było jasne, że ci, którzy zasiadali po stronie rządu federalnego, nie okazywali skruchy. Gdy tylko usłyszeli, że nie będę mógł zagrać w meczu, powiedzieli: „Arne musi przyjść, bo inaczej zostaniemy w tyle”. Właściwie jest trochę zacieniony. W ciągu 29 lat pracy w SVT-sporten kariera profilena rozpoczęła się na nowo.

W 1998 roku dołączył do Canal+.W tamtym czasie SVT nie miało tylu dobrych cech. Wszedłem do kuchni i powiedziałem kucharzowi, że jeśli zostanę, to chciałbym wyciszyć krzyki.Od 25 000 USD do 50 000 USD w ciągu roku.

Wygrałem 50 000 $ i upadłem z wyczerpania. Kiedy powiedziałem Canal Plus, że mam klona i myślałem, że umrę, dali mi 100 000 dolarów w gotówce i inne świadczenia.

Było to gigantyczne krosno i kontrakt wywołujący ślinotok, z którym SVT-profilen nigdy wcześniej nie był w pobliżu.Miałem wszystko, czego potrzebowałem na SVT i byłem w stanie zrobić to, co sobie założyłem. Nie byłam pewna, czy powiedziałam wszystko, co miałam na myśli.

W każdym razie Arne Heger, który był emerytem w 2012 roku, mówi, że Canal Plus dał mu mnadslön w wysokości 100 000 koron.

Legendaren poprowadził nas Szwedziami przez najbardziej wyczerpujące mecze i turnieje.

Hegerfors powiedział, kiedy Diego Armando Maradona 1986 strzelił sensacyjnego gola w VM-kvartsfinalen przeciwko Anglii.

Zlatan Ibrahimovic, to prawdziwy mężczyzna wśród mężczyzn. Zawodnicy tacy jak Lennart „Nacka” Skoglund, Gunnar Gren i Gunnar Nordahl są zawsze określani jako nasi najlepsi gracze, gdy pojawia się temat przekąsek, ale Zlatan Ibrahimovic jest jedynym, który kiedykolwiek grał w piłkę nożną.

Zlatan jest opisany przez Arne Hegerforsa jako model fizyczny.Ma serce i mózg, a także dużo rozumu. To prawie wiarygodne, że wkrótce znów zobaczymy dobrego zawodnika.

69-letnia Arne Hegerfors wdała się w gorącą debatę na temat sędziów piłki nożnej kobiet po występie w „4 stjärnors middag” Kanal 5.

Jednak w porannych ogłoszeniach był bardzo przystojny i opowiedział o swoim dawnym samopoczuciu, że jest ukochanym tatą. 39-letnia Dottern Susanna, którą odebrał wraz z pierwszym dzieckiem, całkowicie wycofała się z życia rodzinnego.

Nic nie mogło być bardziej przygnębiające niż informacja, że ​​Susanna, moje pierwsze dziecko, chętnie uczestniczyła w tym zajściu.

Nie mam wątpliwości, że dzieci z drugiej podarunku, kiedy dałem mi je w wyraźnym wieku molowym, zyskały ode mnie znacznie więcej.

Susanna była sama, jakby nie słyszała swojej rodziny, mówi. Kiedy artysta Hanna Hedlund pyta, czy miał drgawki, Arne Hegerfors odpowiada:

Arne Hegerfors Barn
Arne Hegerfors Barn