Sat. Oct 1st, 2022
Johanna Möller Barn
Johanna Möller Barn

Johanna Möller Barn /\ Arbogakvinnan Johanna Möller, lat 46, popełniła samobójstwo na początku swojego życia, ponieważ namówiła pojkvana Mohammada Rajibiego, by zamordował jej teściów.

W nowym serialu dokumentalnym Viaplay „Johanna Möller – najbardziej znienawidzona kobieta w Szwecji” dzieci Möller opowiadają historię swojej matki.Mama i Mohammad mieli jak gdyby powiązanie krwi.

Będziesz teraz wielką gwiazdą”, mówi kropka Julia. Johanna Möller nie żyje z powodu śmierci dziadka ze strony ojca, Görana Möllera, oraz babci ze strony matki, Anki. Tegoroczna Arboga Sommar zakończyła się bez brot w letniej studze przodków.

Według dokumentów to pomysł Mohammada Rajabiego nakłaniał go do wykonania tego czynu.

Dziś Möller zrezygnował z pracy w Kvinnenofängelset w Ystad z powodu stresu.

Johanna Möller – najbardziej znienawidzona kobieta w Sverige” opowiada dzieciom Möllera, jak trudno było mieć „Arbopakvinnan” za matkę.

Kiedy Johanna Möller, socjonom, uruchomiła „Pangelius familjehemsvrd” w 2015 roku, cała rodzina była zaangażowana w ten proces.

Julia i David opisują to tak, jakby rozmawiali o projekcie, którym byli podekscytowani od samego początku.

Ale kiedy wielu Afgańczyków uciekających z kraju, w tym Mohammad Rajabi, przybyło do rodzinnego domu, zmieniły się relacje między nimi a ich dziećmi.

Nikt z nas nie myślał, że to w porządku. Mieszkało tam już tyle dzieci, mówi Julia w filmie dokumentalnym, że sprowadzenie kolejnych dzieci afgańskich było trudne.

Po długim czasie Julia i David odkryli, że ich matki, Johanna Möller i Mohammad Rajabi, mają długotrwały związek.Bardziej martwiłem się, że był obecny.

Mama nie była pierwszą kobietą, która rodziła dzieci. We wszystkich przypadkach miała co najmniej 40 lat i nigdy nie współpracowała z kimś poniżej tego wieku. Według Davida na orle gniazdo wspięła się duża liczba osób.

Kiedy David usłyszał, że Mohammad Rajibi został znaleziony martwy w środku nocy podczas przesilenia letniego, nie uciekł, jak twierdzi narrator dokumentu.

Johanna Möller została skazana na śmierć m.in. za morderstwo i morderstwo försök. Ponadto kilkakrotnie umierał z powodu potknięcia się podczas swojej poprzedniej marki Aki Paasila.

Mohammad Rajabi, który w chwili śmierci miał 14 lat, był więziony od czasu morderstwa i późniejszego procesu o morderstwo.

Wraz z pojkvänem Mohammadem Rajabim Johanna Möller została zabita za morderstwo i usiłowanie zabójstwa członków jej rodziny. Teraz jej syn opowiada jej o swoim związku z matką i ojcem, a także o czasach poprzedzających i następujących po ich śmierci.


– W rodzinie panował chaos, jak wyjaśnia narratorka Julia w filmie „Johanna Möller – najbardziej znienawidzona kobieta w Szwecji”, który 13 stycznia zdobył nagrodę Viaplay.

3 sierpnia 2016 roku sommarstuga pod Arbogą została slarmowana przez polisen. W okolicy znaleziono martwego 68-letniego mężczyznę, a jego żona, która sama uruchomiła alarm SOS, pobiegła z wołaniem o pomoc.

Johanna Möller i jej chłopak Mohammad Rajabi zostali znalezieni martwi w samym środku tragedii. Dowiedz się więcej na ten temat tutaj.

Arbogakvinnan otrzymał zasłużenie legalne cytowanie w nowym serialu dokumentalnym Viaplay „Johanna Möller – Sveriges mest hatade kvinna”, którego premiera odbyła się 13 stycznia.

W serialu dokumentalnym poznajemy Julię, siostrę Johanny Möller, która opowiada nam, jak to jest być siostrą Arbopakvinnana.

W moim rodzinnym mieście, które jest raczej małe, może być trochę kłopotliwe, ponieważ wszyscy znają się z dawnych lat. Sporo osób zwraca się do Ciebie bezpośrednio, co prowadzi mnie do przekonania, że ​​są bardziej atrakcyjni.

Andra próbuje brzmieć, jakby nie wiedzieli, o czym mówią. Möller była przez nią postrzegana zarówno jako mama stöttande, jak i omtänksam, a także była matką, która połączyła swoją rodzinę.

Przed śmiercią i późniejszym śledztwem Johanna Möller pracowała jako socialsekreterare, a jesienią 2015 roku uruchomiła lot-boende. Według dottern dom został przemianowany na „firmę rodzinną”.

Jednym z zaproszonych był David Möller, syn Möllera, który opowiada historię o tym, jak jadł, spał i dowiedział się o wielu połączonych szwedzkich flyktingarnach.

Jednak według ciotki Julii niektórzy afgańczycy, w tym Mohammad Rajabi, opuścili swoje domy i znaleźli się pod opieką Johanny Möller. Nikt z nas nie pomyślał, że to dobry pomysł. Mimo niskiego wzrostu wydawała się dobrze czuć w swoim otoczeniu.

W związku z tym, że miała już kilkoro dzieci, trudno będzie też sprowadzić dzieci afgańskie. Były zarówno matki i ojcowie, jak i dzieci, które miały inne ryzyko niż matka. W rodzinie był bałagan.

Johanna Möller i Mohammad Rajabi mieli związek, zanim rodzina zdała sobie z tego sprawę, co wywołało sceptycyzm Davida.Bardziej martwiłem się, że był obecny.

Johanna Möller Barn
Johanna Möller Barn

Jednak w związku z morderstwem letnim Johanna Möller została również zabita za udział w zabójstwie ochroniarza jej ojczyma, Aki Paasili – mężczyzny, którego wcześniej próbował zabić hovrätten.

Został znaleziony martwy w wannie podczas obchodów przesilenia letniego rodziny Möller w 2015 roku, w tym samym miejscu, w którym zaledwie rok wcześniej jego przodkowie zostali brutalnie zaatakowani.

To, co początkowo określano jako tajemnicze upojenie, wzbudziło zainteresowanie polisenów.

Johanna Möller – najbardziej znienawidzona kobieta w Szwecji”, którego premiera odbędzie się na Viaplay 13 stycznia 2022 roku. Arbogafallet to jedna z najbardziej znanych zgonów w szwedzkiej historii.Czas, aby dzieci Johanny Möller obudziły się z przerażającą prawdą o tym, co się wydarzyło.

Zapanował chaos. Nie było mowy, żebym wydostał się z tej sytuacji, mówię ci. Dotter Julia w filmie dokumentalnym „Johanna Möller – najbardziej znienawidzona kobieta w Szwecji” mówi, że wszyscy wciąż byli w szoku. 3 sierpnia 2016 roku sommarstuga pod Arbogą była larmas polis.

W lecie znaleziono martwych 68-letniego mężczyznę i kobietę. 46-letnia kropka Johanna Möller i jej 23-letni pojkvän, Mohammad Rajabi, zostali pomyleni z martwymi i martwymi.

Johanna Möller zmarła 21 sierpnia 2017 roku po długiej walce z rakiem, która rozpoczęła się wraz ze śmiercią jej dziadka ze strony ojca. Mohammad Rajabi został stracony w wieku 14 lat za morderstwo i przestępstwa związane z morderstwem.

Ponadto Johanna Möller została oskarżona o tingsrätten za zamordowanie jej dziecka, które zostało znalezione martwe w wodzie na zewnątrz latem 2015 roku. Hovrätten wcześniej zamroził Johannę Möller na śmierć, chociaż tylko on zna okoliczności wokół jej śmierci.

Arbogafallet był określany w mediach jako „Arbogafallet”, podczas gdy Johanna Möller została nazwana w mediach „Arboga-kvinnan”. Spadła jedna z najbardziej pamiętnych i niesławnych zgonów w historii szwedzkiej mordhistorii.

Johanna Möller Barn

Aki Paasilasa zrobiła Felicia Nestler w P1 w poniedziałek, 4 lipca. Hon opowiada historię śmierci ojca „po raz pierwszy i ostatni”.

Tutaj możesz przeczytać więcej o tym, jak dziś radzi sobie Felicia Nestler po śmierci jej ojca, Aki Paasili.

Johanna Möller, lepiej znana jako Arbogakvinnan, i Mohammad Rajabi, pojkvänner, zostali straceni za morderstwo i poszukiwanie ciał ich rodziców.

Nyheter24 próbuje dowiedzieć się, co wydarzyło się w szeroko nagłośnionym incydencie. Sommarstugemordet w Arboga był jednym z najbardziej niesławnych zgonów w Szwecji w drugiej połowie 2010 roku.

Möller to 46-letnia Johanna Möller, której śmierć przypisywano śmierci matki lub mordförsökowi jej matki. Był to Mohammad Rajabi, bliski przyjaciel Henryka, który zginął za swoich przodków knivhöggów. Arbogakvinnan występuje w serialu dokumentalnym.

Johanna Möller Barn
Johanna Möller Barn